29. Alanya Triatlonu

10.09.2019  
2019 Alanya ITU Paratiathlon Dünya Kupası, ETU Avrupa Kupası ve TTF Türkiye Finali (yaş grupları ve M1,M2-Aquathlon)
                                      3 Ekin 2019 Perşembe 
Basın Toplantısı 13:00 Belediye Binası
4 Ekim 2019 Cuma
Bisiklet Tamir Bakım 06:00 - 18:00 Ana Alan
Bisiklet Parkuru Resmi Antreman (Elit & Genç) 06:30 - 07:00 Ana Alan
Bisiklet Parkuru Resmi Antreman (Para) 07:00 - 07:30  
Koşu  Parkuru Resmi Antreman (Para) 08:00 - 08:30  
Yüzme Antreman Seansı  Para, Elit & Genç 08:00 - 12:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Yarış Paketlerinin Dağıtımı Yaş Grupları ve Aquathlon M1 M2 10:00 - 17:30 Kültür Merkezi
Yüzme Parkuru Resmi Antreman  (Elit & Genç) 10:30 - 11:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlet Yardımcıların Eğitimi 10:30 - 11:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yüzme Parkuru Resmi Antreman  (Paratriathlon) 11:30 - 12:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Atlet Brifingi (Genç) 16:00 Kültür Merkezi
Atlet Brifingi (Elit) 17:00 Kültür Merkezi
Yarış Paketlerinin ve Yarış Numaralarının Dağıtımı      ( Elit & Genç) Atlet Brifinginden sonra Kültür Merkezi
Atlet Brifingi (Yaş Grupları ve Aquathlon) 18:00 Kültür Merkezi
Makarna Partisi 19:00 - 20:00 Kültür Merkezi
Cumartesi, 5 Ekim                                                                                                            Yaş Grubu (Standart), Aquathlon M1  M2, Genç Bayan ve Elit Bayan
Bisiklet Tamir Bakım   05:45  - 17:00 Ana Alan
Yaş Grubu Standart Değişim Alanı Giriş 05:45 - 07:00 Değişim Alanı
Yaş Grubu Standart  Başlangıç 07:00-07:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yüzme Antreman Seansı  Para, Elit & Genç 08:00 - 12:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Yaş Grubu Standart  Toplam Cut Off 11:00  
Yaş Grubu Standart  Bisiklert Alım 10:30 - 11:45  
Aquathlon Değişim alanı giriş 10:30- 10:50 Değişim Alanı
Aquathlon M1 Erkek  Başlangıç 11:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Aquathlon M1 Kız      Başlangıç 11:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Aquathlon M2 Erkek  Başlangıç 11:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Aquathlon M2 Kız      Başlangıç 11:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yaş Gurubu Standart Ödül Töreni 12:00 Belediye Binası yanı
Yaş Gurubu Standart Türkiye Finalleri  Ödül Töreni 12:30 Belediye Binası yan
TTF Aquathlon final kürsüleri 13:35 Belediye Binası yan
Genç Bayan Lounge girişi 12:15 - 13:00 Ana Alan
Genç Bayan Değişim Alanı Girişi 12:30 - 13:15 Ana Alan
Genç Bayan Yüzme Isınma 12:30 - 13:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Bayan Tanıtım Sıralama 13:20 Ana Alan
Genç Bayan Başlangıç 13:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Bayan Değişim Alanı Bisiklet Alış 14:30 - 15:00  
Elit Bayan Lounge girişi 15:00 - 14:45 Ana Alan
Elit Bayan Değişim Alanı Giriş 15:15 - 15:45 Ana Alan
Elit Bayan Yüzme Isınma 15:15 - 15:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Bayan Tanıtım Sıralama 15:50 Ana Alan
Elit Bayan Başlangıç 16:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Ödül Töreni Genç Bayan & Elit Bayan 17:30 Finiş Alanı
Elit  Bayan Değişim Alanı Bisiklet Alış 17:30 - 18:00 Finiş Alanı
Paratriathlon Sporcu Brifingi 19:00 Kültür Merkezi
Pazar ,6 Ekim                                                                                                   Paratriathlon, Yaş Grubu Sprint, Genç Erkek ve Elit Erkek
Bisiklet Tamir Bakım 07:00 - 17:00 Ana Alan
Paratriathlon Değişim Alanı Giriş 07:00 - 07:45 Değişim Alanı
Paratriathlon Yüzme Isınma 07:15 - 07:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Tanıtım Sıralama 07:45 - 08:00 Ana Alan
Paratriathlon Başlangıç PTS5-M 08:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTVI1-M/W 08:05 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTVI2/3-M 08:08:21 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTVI2/3-W 08:08:48 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTS3/4/5-W 08:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTS2/3/4-M 08:25 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTS2-W 08:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTWC1-M/W 09:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTWC2-M 09:18:08 Sahil (Galip Dere Plajı)
Paratriathlon Başlangıç PTWC2-W 09:19:04 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yaş Grubu Sprint Değişim Alanı Giriş 10:15 - 11:10 Değişim Alanı
Yaş Grubu Sprint  Başlangıç 11:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yaş Grubu Sprint  Toplam Cut Off 13:15  
Yaş Grubu Sprint  Bisiklert Alım 13:00 - 13:30 Değişim Alanı
Yaş Grubu Sprint  Ödül Töreni 13:15 Belediye Binası yanı
Genç Erkek Lounge Girişi 12:15 - 13:00 Ana Alan
Genç Erkek Değişim Alanı Girişi 12:30 - 13:15 Ana Alan
Genç Erkek Yüzme Isınma 12:30 - 13:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Erkek Tanıtım Sıralama 13:20 Ana Alan
Genç Erkek Başlangıç 13:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Erkek Lounge Girişi 15:00 - 14:45 Ana Alan
Elit Erkek Değişim Alanı Girişi 15:15 - 15:45 Ana Alan
Elit Erkek Yüzme Isınma 15:15 - 15:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Erkek Tanıtım Sıralama 15:50 Ana Alan
Elit Erkek Başlangıç 16:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Ödül Töreni Paratriathlon, Elit Erkek & Genç Erkek 17:45 Değişim Alanı
    Belediye Binası yanı
Kapanış Töreni & Partisi 20:00  
Triatlon  Partisi 23:00